Prowadzenie działań SEO w złych okolicach

Powyższy wiersz opisuje szkodliwy wpływ SEO hostingu na rankingi wyszukiwarek. Wielu webmasterów nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla sukcesu biznesowego może być wysoka pozycja w rankingu. Dzieje się tak, ponieważ większość klientów przechodzi do pierwszych dwóch lub trzech ofert w wyszukiwarkach, a resztę pozostawia wyszukiwarkom. Ponieważ większość klientów zajmuje najwyższe pozycje, webmasterom zaleca się wdrożenie strategii Hosting SEO, aby poprawić swoją obecność w Internecie, a tym samym poprawić ich ranking w wyszukiwarkach. Chociaż wyżej wymienione korzyści są jasne, ważne jest, abyśmy przyjrzeli się bliżej negatywnym skutkom tego samego.

Jednym z pierwszych negatywnych skutków hostingu SEO jest to, że może spowodować utratę witryny.

Eksperci naukowi wykazali, że większość klientów nie przechodzi poza dziesiątą stronę wyników wyszukiwania. W takich przypadkach ciężar konieczności upychania stron i tworzenia krzykliwych treści jest większy niż firma musi znieść. Tani hosting współdzielony może drastycznie zmniejszyć zyski firmy poprzez zmniejszenie sprzedaży.

Innym szkodliwym efektem SEO hostingu jest tendencja do obniżania wiarygodności firmy hostingowej. Dzieje się tak, ponieważ firma hostingowa korzystająca ze złej strategii optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek zostanie odrzucona z wyników wyszukiwania. W rezultacie firma straci klientów. Bluehost i HostGator to dwaj najwięksi gracze w branży hostingowej. Firmy te używają popularnych wyszukiwarek, takich jak Google i Yahoo, do marketingu. Dlatego każdy rodzaj złej reklamy może narazić ich na ryzyko utraty klientów i klientów.

Innym negatywnym skutkiem Hostingu SEO jest utrzymanie serwerów i ich przestoje. Obaj główni dostawcy usług hostingowych Bluehost i HostGator udowodnili, że nie mogą sprostać ich roszczeniom. Zauważono, że w większości przypadków bluehost często napotyka opóźnienia w ładowaniu stron, w wyniku czego użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do witryny lub korzystać z jej funkcji. Z drugiej strony HostGator doświadczył poważnych przestojów, które czasami trwają kilka dni.

Ze względu na słabą strategię optymalizacji firm hostingowych, wielu osobom trudno jest uzyskać wysokiej jakości usługi hostingowe. Problemy z przestojami w połączeniu z wyjątkowo słabą obsługą klienta pozostawiają wielu niezadowolonych. W rezultacie ci klienci często szukają lepszych alternatyw, takich jak hosting współdzielony, odsprzedawca, wirtualny serwer prywatny, serwer dedykowany itp. Jednak w większości przypadków zwiększona prędkość ładowania zapewniana przez pakiety hostingowe tej witryny nie rekompensuje obniżonej niezawodności usługi hostingowe.

Wiele firm hostingowych oferuje bezpłatne usługi hostingowe.

Jeśli jednak chcesz zmaksymalizować zyski dzięki usługom oferowanym przez firmę hostingową, musisz poszukać pakietu hostingowego, który oferuje wysokiej klasy strategie SEO. Ponadto należy również zwrócić uwagę na wysoko ocenianą firmę hostingową. Dzięki temu nie zapłacisz za niepotrzebne funkcje. Z drugiej strony możesz mieć szczęście, że znajdziesz dostawcę usług hostingowych, który zajmuje dobrą pozycję w wyszukiwarkach.

Jeśli korzystasz ze współdzielonego serwera, powinieneś również mieć świadomość, że możesz dzielić złe sąsiedztwo. Złe sąsiedztwo oznacza, że ​​adres URL Twojej witryny będzie publicznie wyświetlany we wszystkich innych witrynach hostowanych na tym serwerze. W rezultacie, jeśli ktoś użyje Twojego adresu URL do wysyłania spamu, zostanie automatycznie zdegradowany z katalogu i umieszczony na czarnej liście innych usług. Chociaż zablokowanie Twojej witryny może zająć trochę czasu, z pewnością będzie to duży cios dla Twojej firmy, ponieważ większość potencjalnych odwiedzających korzysta z wyszukiwarek, aby dotrzeć do Twojej witryny. Jeśli prowadzisz strategię SEO w złej okolicy, z pewnością zauważysz znaczny spadek ruchu i sprzedaży.

Dlatego przed umieszczeniem strategii SEO w złych dzielnicach zaleca się dokładne zbadanie. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub brakuje Ci wiedzy do określenia lokalizacji serwerów Twojej usługi hostingowej, powinieneś wybrać hosting współdzielony. Hosting współdzielony to dobra opcja, ponieważ nie musisz martwić się o złe sąsiedztwa i możesz łatwo uniknąć problemów przez nie powodowanych. Należy również zwrócić szczególną uwagę na przepustowość zapewnianą przez dostawcę. Wysoka przepustowość pozwoli Ci mieć więcej odwiedzających, co w konsekwencji doprowadzi do większej sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *