Jakie usługi są dostępne po serwisie iPhone’a?

Jeśli chcesz zarejestrować się w najlepszej usłudze Apple iPhone, należy wziąć pod uwagę kilka czynników.

Te czynniki zapewnią maksymalne wykorzystanie kontraktu. Jednym z najważniejszych elementów umowy jest częstotliwość opłat za telefon. Podobnie jak w przypadku większości telefonów komórkowych, im częstsze są opłaty, tym mniej oszczędzasz na dłuższą metę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o innych czynnikach, które powinieneś wziąć pod uwagę.

W większości przypadków nie możesz zmienić dostawcy po zarejestrowaniu się w usłudze iPhone’a w jednej konkretnej firmie. Nawet jeśli musisz przenieść się w nowe miejsce, poniesionych szkód nie można usunąć z telefonu. Jedyną dostępną opcją w tym przypadku jest uiszczenie dodatkowej opłaty za naprawę ekranu iPhone’a. Ta dodatkowa opłata może być równa lub nawet wyższa niż koszt wymiany poza gwarancją, w zależności od okoliczności.

Niezależnie od zamiarów i celów musisz wiedzieć, czy Twój iPhone jest objęty gwarancją Apple, czy nie. W większości przypadków im tańszy iPhone, tym lepsza gwarancja. Będziesz musiał zachować pokwitowanie dla wszystkich swoich iPhone’ów, aby móc złożyć reklamację, jeśli doświadczysz jakiegokolwiek uszkodzenia lub wypadku podczas korzystania z iPhone’a na warunkach gwarancji. Będziesz mógł również skorzystać z tego samego poziomu usług naprawczych, jaki otrzymałeś w ramach pierwotnej gwarancji.

Istnieją specjalne przypadki, w których ubezpieczenie Apple iPhone pokryje szkody wyrządzone telefonowi, nawet jeśli naruszą one warunki gwarancji.

Należą do nich pęknięte ekrany, uszkodzenia spowodowane zalaniem wodą i wypadki. Będziesz musiał skontaktować się z konkretnym ubezpieczycielem Apple iPhone, aby dowiedzieć się, jakich dokładnie szkód możesz się spodziewać. Najprawdopodobniej, jeśli jest https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/11/wymiana-szybki-iphone to uszkodzony ekran, możesz go wymienić za darmo lub bardzo niedrogo, w zależności od tego, ile wart był uszkodzony ekran. Jeśli uszkodzony ekran był częścią konstrukcji telefonu, możesz uzyskać zamiennik, ale nadal powinieneś skontaktować się z konkretnym dostawcą.

Jeśli nie masz gwarancji Apple lub nie jesteś objęty taką gwarancją, możesz ogólnie korzystać z dowolnego z wielu dostępnych zewnętrznych dostawców usług iPhone’a. Za niewielką opłatą te osoby trzecie zajmą się wszystkimi niezbędnymi naprawami iPhone’a, które zwykle obejmują naprawy ekranu, wymianę baterii i aktualizacje oprogramowania. Wspaniałą rzeczą w tych zewnętrznych centrach napraw jest to, że zazwyczaj oferują one całkowicie bezpłatną naprawę iPhone’a, w zależności od okoliczności. Oprócz oferowania bezpłatnej naprawy iPhone’a, firmy te zazwyczaj oferują również zupełnie nowy zamiennik iPhone’a za darmo. W wielu przypadkach możesz zaoszczędzić nawet dwie trzecie ceny detalicznej, zatrudniając kogoś do naprawy iPhone’a w ramach programu Applecare.

Jeśli Twój iPhone został uszkodzony w wyniku nieautoryzowanych modyfikacji, może być konieczne skontaktowanie się z firmą Applecare w celu ustalenia, jakiego rodzaju uszkodzenie wystąpił w telefonie. W zależności od posiadanej wersji iPhone’a, autoryzowane zgłaszanie szkód może różnić się od zgłaszania nieautoryzowanych modyfikacji. Oznacza to, że Twój telefon może ulec uszkodzeniu ekranu w wyniku zalania wodą, bliskości magnesów lub innych szkodliwych magnesów, przypadkowego upadku, uszkodzenia elektromagnetycznego itp. W zależności od rodzaju uszkodzeń, które spowodował Twój telefon, możesz go naprawić lub odesłać do producenta w celu wymiany iPhone’a. Jeśli Twój telefon został uszkodzony w wyniku nieautoryzowanej modyfikacji, może być konieczne odesłanie telefonu do producenta w celu uzyskania zwrotu części.

Jeśli Twój iPhone został uszkodzony przez wodę, może być konieczne skontaktowanie się z producentem, aby ustalić, czy jest on objęty gwarancją, i dowiedzieć się, jakie czynności należy wykonać, aby naprawić iPhone’a. W zależności od stopnia uszkodzenia, gwarancja będzie wymagała naprawy w autoryzowanym centrum serwisowym. W niektórych przypadkach może być konieczne wysłanie iPhone’a do zakładu firmy w mieście, w którym mieszkasz. Jednak w większości przypadków telefon zostanie wymieniony, a w rezultacie nie poniesiesz żadnych opłat.

Inne usługi, które mogą być potrzebne po serwisowaniu iPhone’a, to serwis baterii oraz serwis i naprawa iPhone’a. Serwis baterii polega na wymianie oryginalnej baterii na nową dostarczoną przez producenta. W przypadku naprawy iPhone’a bateria powinna zostać wymieniona przez firmę naprawczą zgodnie z warunkami gwarancji. Konieczne może być również zapoznanie się z warunkami określonymi przez dostawcę telefonu komórkowego w zakresie przedłużonych gwarancji na baterie. Chociaż te gwarancje zwykle nie obejmują szkód, pozwalają wybrać alternatywnego usługodawcę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *