Ferguson Ariva T30 Mi – najważniejsze informacje

Odkąd w polskiej telewizji naziemnej zmieniono sposób nadawania sygnału spora część osób musiała zrezygnować z jej korzystania.

Oczywiście, istnieją rozwiązania takie jak zakup nowego telewizora czy dekodera, jednak nie dla każdej osoby duży wydatek czy kolejny sprzęt, który musiał zmieścić się pod telewizorem był dobrą opcją. Nic więc dziwnego, że czołowi producenci wyszli naprzeciw potrzebom klientów oferując niewielkie, kompaktowe dekodery. Ferguson Ariva T30 Mi jest jednym z takich modeli. Sprawdźmy, co oferuje.

Ferguson Ariva T30 Mi – czym charakteryzuje się ten dekoder?

Dekoder Ferguson Ariva T30 Mi to tuner DVB-T/T2, który poza nowym standardem nadawania telewizji naziemnej obsługuje również szereg innych formatów. Wśród nich wymienić możemy chociażby pliki audio, mp3 i mp4, odtwarza również napisy w języku polskim w formatach DVB ETS 300472 VBI i OSD. Ponadto pełna specyfikacja sprżętu dostępna jest między innymi na https://www.eltrox.pl/tuner-dvb-t-t2-ariva-t30-h-265-mini.html. Niemniej jednak, jego głównym atutem są niewielkie wymiary oraz sposób montażu za telewizorem, przez co pozostaje niewidoczny i nie zajmuje miejsca na stoliku lub półce telewizyjnej.

Ponadto Ferguson Ariva T30 Mi jest dekoderem, do którego możemy podłączyć nośniki pamięci zewnętrznej zarówno po to by odtwarzać jak i nagrywać pliki. Funkcjonalny pilot IR daje nam możliwość łatwego sterowania, kontrolę rodzicielską czy możliwość grupowania kanałów według ulubionych. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest również fakt, że jest to dekoder bezawaryjny, ponieważ w przeciwieństwie do innych kompaktowych urządzeń nie przegrzewa się.

Czy warto zdecydować się na zakup dekodera Ferguson Ariva T30 Mi?

Nie od dziś wiadomo, że Ferguson to marka zajmująca się produkcją dekoderów, która słynie ze swojej niezawodności oraz wysokiej jakości produktów. Co więcej, cechy te idą w parze z bardzo dobrą, przystępną ceną. Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że również kompaktowy dekoder Ferguson Ariva T30 Mi je posiada. Dlatego też jeśli szukasz niewielkiego urządzenia z szerokim zakresem funkcji jest to jeden z produktów, którymi warto się zainteresować. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *